חברת מדנט נוסדה לפני – 52 שנים ע"י גיורא וחנה טרייטל. זוג צעיר אשר עלה לישראל מארגנטינה והחליט לבנות את חייו בארץ.

בשנת 1990 – הצטרפו חגי ואילן טרייטל ("דור ההמשך") והרחיבו את תחומי פעילות החברה לעולמות תוכן נוספים תוך שמירה על חדשנות בשילוב המסורת והערכים שהונחלו ע"י הוריהם ובמהלך חמשת עשורי פעילותה ביססה חברת מדנט את מעמדה כאחת החברות הותיקות והמוכרות בישראל בתחומי הבריאות והמדע

מדנט – מכשור מדעי הינה אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום של אספקת מכשור למעבדות והינה נציגה בלעדית בארץ של היצרנים מהמובילים בעולם, ומגוון המוצרים הרחב מאפשר לנו להוות כתובת אחת לכל  צרכי המעבדה והמחקר.

מערך המכירות והשירות

במדנט טיפוח המשאב האנושי הינו ערך עליון והוא הסיבה המרכזית להצלחתנו. אנו רואים בכל עובד ועובד כשותף בחברה ובמשפחה.  צוות העובדים מזוהה מקצועית, מאומן, מיומן ומחובר למטרות העל בחברה. פתרונות מוצלחים הם תוצר של שירות לא פחות מאשר של טכנולוגיה, של ניסיון המשלב ידע ונתמך ביכולת להעניק תגובה מהירה.

צוות אנשי מקצוע בגיבוי של מערך שירות המושתת על טכנאים עשירי ניסיון, הם שמאפשרים לנו להעניק שירות מקצועי  מהיר ויעיל.

הלקוח מעל הכול

הפילוסופיה השיווקית של החברה גורסת כי יש להיענות לכל הלקוחות, גדולים כקטנים עם יחס אישי של אחד מול אחד וכתובת אחת לכל לקוח.

מדנט פועלת אסטרטגית, ראשית ומעל הכול במוצרים איכותיים אשר יהוו פיתרון לצרכי הלקוח לשנים רבות ולשביעות רצונו המלאה תוך התמקדות במקצועיות ובשרות ללא פשרות. גישה זו מנחה את מדנט בכל אינטראקציה מול לקוחותיה ולאורך כל תהליכי המכירה. מדנט מחויבת לספק ללקוח שירות ותמיכה מלאים, תוך ניצול מלוא הידע, הניסיון והמשאבים העומדים לרשותנו, כדי להבטיח שכל לקוח ייהנה מהפתרון הטוב ביותר תוך התאמה מלאה לצרכיו.

מדנט הינה ספק מוכר וראשי של משרד הביטחון ושל חברות נוספות בתחום המדע המחקר והרפואה, תעשיות הביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה, כימיה, מזון ועוד…

ערך מוסף 

ניסיונה הרב, מקצוענותה בתחום וצמיחתה המהירה של חברת מדנט, מאפשרים לה להמשיך ולהעניק שירות מיטבי לכלל לקוחותיה, מתוך גישה של מצוינות ומענה מיידי לכל לקוח.

החברה מכירה בחשיבות ההכשרה המקצועית המתמדת והטיפוח המקצועי של עובדיה ככלי לשימור ושיפור השרות ללקוחותיה. כל אלה הופכים את חברת מדנט, הפועלת בשוק תחרותי לאחת מהחברות הגדולות בארץ בתחומה.

חזון האיכות של החברה מקבל ביטוי בתעודה אשר הוענקה לה, המאשרת כי היא פועלת לפי תקן האיכות הבינלאומי ISO9001.